זכויות עובדים

טיפול וייצוג בדיני עבודה, מיצוי זכויות עובדים, הגשת תביעות בבית הדין לעבודה והתמחות במגוון סוגיות וענפי עבודה

הליך שימוע ופיטורים

ייצוג עורך דין לדיני עבודה בהליך השימוע, ייעוץ והכוונה בהליכים משמעתיים, תביעות לפיצויי פיטורים והגנה על עובדים בהליכי פיטורים

זכויות נשים בעבודה

ייצוג נשים בהריון, פיטורים בהריון, הרעת תנאים בהריון, אפליה על רקע הריון והורות והגנה ללא פשרות על זכויות נשים בעבודה

הסכמי העסקה וחוזים 

עריכת הסכמי עבודה, ייצוג במשא ומתן לכריתת חוזה עבודה, בדיקת הסכם העסקה, ייצוג בדיני חוזים, הסכמי שותפות וחוזים מסחריים

ייצוג מעסיקים

ייצוג מעסיקים בהליכים בבית הדין לעבודה, ייצוג בתביעות עובדים, ייצוג מול רשויות שונות וטיפול בהליכים בפני הממונה על חוק עבודת נשים

קצת עליי

משרד עורכי דין ניר דגן הינו משרד המתמחה בתחום דיני עבודה ומהווה כתובת ללקוחות מעולם העבודה, מעסיקים ועובדים. המשרד מעניק שירותים משפטיים בסוגיות הרלוונטיות ליחסי עובד-מעסיק, זכויות עובדים, פיצויי פיטורים, פיטורים שלא כדין, שוויון הזדמנויות בעבודה, זכויות נשים בהריון, ליווי במסגרת הליכי שימוע, וייצוג עובדים ומעסיקים הן במסגרת בתי הדין לעבודה והן מול הממונה על חוק עבודת נשים ורשויות נוספות.

הניסיון והידע שצבר עו"ד ניר דגן במהלך השנים, הן בייצוג עובדים והן בייצוג מעסיקים בכלל ענפי המשק, בא לידי ביטוי בניהול הליכים משפטיים במקצועיות ובנחישות מתוך רצון להשיג ללקוחות המשרד את התוצאה הטובה ביותר.

 

לעו"ד דגן ניסיון עשיר בייצוג עובדים מענפים שונים במשק, והינו בעל מומחיות בייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה בענפי כוח אדם ומסחר. במהלך השנים כיהן בתפקיד יועץ משפטי בתחום דיני עבודה של חברה מהגדולות בתחומה, ובמסגרת תפקידו עסק במתן ייעוץ משפטי שוטף לדרג הניהולי וכן בייצוג החברה בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה. עו"ד דגן ניהל מאות תיקי ליטיגציה תוך חתירה למצוינות בהשגת תוצאותיהם וליווי משפטי צמוד. כל זאת, במסירות ודבקות במטרה למקסום ערך הלקוח.

 למה לבחור בי?

1

מומחיות בדיני עבודה

צברתי ניסיון רב שנים ומומחיות בתחום דיני העבודה. ההיכרות והידע הנרחב מאפשרים להעניק ללקוחות המשרד ייצוג מקצועי ואיכותי, ללא פשרות, והצלחות מוכחות בתיקי הלקוחות.

2

ניתוח מעמיק וחשיבה מקורית

אני מאמין בלמידה, הבנה מעמיקה וניתוח של כל סוגיה, תוך ירידה לפרטים הקטנים, להשגת התוצאה המיטבית לכל לקוח. פיתחתי חשיבה משפטית מקורית, יצירתית ונחושה למציאת פתרונות ומתן מענה מנצח.

3

שירות מקצה לקצה

אני רואה חשיבות בהענקת מעטפת מקצועית מקצה לקצה – החל מהקשבה ומאור פנים לכל אדם באשר הוא, דרך יצירת קשר אישי עם כל לקוח וזמינות מלאה, ועד סיום הליווי ומיצוי ההליך המשפטי. הטיפול הוא באנשים ולא בתיקים.

4

הגינות ושקיפות

אני רואה לנגד עיניי את המחויבות לשקיפות מלאה של הסיכונים והסיכויים ללקוח. אני מאמין בהגינות ויושרה, תוך הצגת מלוא הנתונים בפניו לטוב ולמוטב, ושמירה על דיסקרטיות עד למיצוי מלא של הזכויות.


שאלות נפוצות ותשובותאני בהריון והמעסיק פיטר אותי. מה אני יכולה לעשות?


בתלוש שלי כתוב שיורד לי מהשכר סכום לפנסיה, אבל אין לי קרן פנסיה. זו בעיה?פיטרו אותי בלי שימוע, זה תקין? ומה מגיע לי?האם מותר לפטר עובדת בהריון אחרי 4 חודשי עבודה?אני איש מכירות ומקבל עמלות, האם צריך להפריש עבורן פנסיה?הבוס שלי מתעמר בי. מה אפשר לעשות?
יש לכם שאלות?

מעוניינים בשיחת ייעוץ?

יש לכם שאלות?

מעוניינים בשיחת ייעוץ?

לקבלת ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות, מלאו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


המלצות

ראובן א.

עו"ד ניר דגן מקצועי ביותר. ליווה אותי מהרגע הראשון בתביעה מול המעסיק שלא הפריש לי פנסיה על עמלות ובונוסים שקיבלתי, שיתף אותי בכל מה שקורה בתיק ונתן לי תחושה טובה וביטחון שאני בידיים טובות ובאמת הגענו לתוצאה מעולה מעבר למה שציפיתי... ממליץ בחום לפנות.

גלית ר.

הגעתי בהמלצה לעו"ד ניר דגן אחרי שהמעסיק פיטר אותי בזמן שהייתי בהריון, בלי לשלם לי פיצויים וזכויות שמגיעות לי ומיד הרגשתי שהגעתי למקום הנכון, שמקשיבים לי ומטפלים בבעיה שלי במקצועיות וברגישות והתיק הסתיים בצורה מעולה וקיבלתי כל מה שמגיע לי. אין ספק שהוא מקצוען אמיתי, ממליצה למי שצריך!

אביגדור ח.

עובד שלי לשעבר הגיש נגד החברה שבבעלותי תביעה בבית הדין לעבודה בנושא של שעות נוספות. פניתי לעו"ד ניר דגן וקיבלתי שירות מקצועי. ניר הצליח להוכיח, אחרי הליך ארוך ומורכב, שהצדק היה עם החברה והעובד לא עבד שעות נוספות, הכול תוך תחקור והעמקה בתיק בלי פשרות. ממליץ למעסיקים שמחפשים מקצוענות משולבת עם אדיבות וייצוגיות.


מאמרים אחרונים


הזכות לפיצויי פיטורין

עובד שפוטר מעבודתו זכאי לפי חוק פיצויי פיטורין תשכ"ג - 1963, לתשלום פיצויי פיטורין.

פיצויי הפיטורין הנם זכות סוציאלית קוגנטית, פירושו של דבר שזכות זו הנה בלתי ניתנת להתניה והיא חובה חוקית.

הזכות להליך שימוע

זכות השימוע אינה זכות חוקית והיא נלמדת מהלכה מחייבת של בית הדין הארצי לעבודה, שהגיע בין השאר למסקנה כי עובד לא יכול להיות מפוטר בלא שניתנה לו הזדמנות נאותה להתגונן ולטעון את טענותיו בפני המעסיק ובכלל. 

זכויות נשים בהיריון

סעיף 9א לחוק עבודת נשים תשי"ד - 1954, קובע כך:

לא יפטר מעסיק עובדת שהיא בהריון וטרם יצאה לתקופת לידה והורות אלא בהיתר מאת שר העבודה והרווחה, ולא יתיר השר פיטורים כאמור אם הפיטורים הם, לדעתו, בקשר להריון; 

logo בניית אתרים